Yakut ve Safirin Geleneksel ve Modern Buluşması!

 

Zevklerimiz de bizimle beraber değişiyor. Bunun yanında her devrin adeta klasiği haline gelen yaratıcı modeller hep yanımızda kalıyor. Gelenekselden kopmayan mücevherler, yenilikçi ve modern yorumlarıyla Zen pırlanta Safir ve Yakut Küpeler koleksiyonlarında buluşuyor.  

Masum ve zarif duruşu ile her kıyafetine ayrı bir hava katmak isteyen kadınların ilk tercihlerinden biri pırlantalı Yakut küpeler. Yakut küpeler özellikle kırmızının verdiği enerjiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Yakut taşı canlılık ve enerji vermesiyle meşhurdur. Zen pırlanta bu değerli taşı pırlanta ile buluşturarak onu mükemmel mücevherlere dönüştürüyor.

Her kıyafetinize uygun bir Zen bulacaksınız. Abartılı kesimlerdense tercihiniz modern çizgiler ise onlarca seçeneğe sahipsiniz. Önemli olan özel günlerde üstünüzde taşıyacağınız mücevherin kesimi ne kadar sade olursa size vereceği hissin o kadar büyük olmasıdır.

Davetlerde en sık kullanılan pırlantalı safir küpe modelleri de gecenin maviliğini yansıtıyor.

Zarafet ve inceliğin değişmez yansıması olan pırlantalar şimdi doğanın en değerli taşlarıyla buluşuyor. Geleneksel göz alıcılığın çok ötesinde olan zamansız mücevherler mükemmelliğin hikayesini anlatıyor. Şaşırtıcı detaylarla bezeli modern ve şık Zen pırlanta küpeler.

Zarif stil ve değerli taşların kusursuz görünümü bir araya geldiğinde ortaya çıkan sonuç bundan daha iyi olamazdı. Işığın sonsuz gücünü simgeleyen, pırlantalarla bezeli yakut taşlı ya da safir taşlı mükemmel küpeler zamansız zarafeti yansıtıyor.  

Be first to comment