İnternette Canlı TV – Kanal D

Tv karşısında değilsek, yolda, tatilde, deniz kenarında yada doğada balık tutarken önemli, bir maçı yada programı an ve an takip etmek istemeyen kim vardır ki?

İşte bu anlarda ne yapacağımızı şaşırırız adını sanını bilmediğimiz adresler, uygulamalar telefonumuza yükleriz ve muhtemelen o programı seyredemeyiz. Çünkü çok zaman kaybederiz ve de programı izlerken canlı yayın defalarca donar donar donar…

Metrobüste giderken hiç donmadan tv yada program izleyen insanlara çok özeniyorum. Yine bir gün böyle bir yolculukta KANAL D de bir dizimi takip etmek istemiştim. İşte o zaman fark ettim http://www.canlitvizle.co/ adresini. Yayın hiç donmamıştı ve gayet net izlemiştim. Daha sonra nerede bir program izlemek istesem Canlı Tz İzle sitesini açıp oradan izleyebiliyorum.

Kanal D’de olan bütün dizilerimde genellikle iş saatlerimden ötürü yolda oluyorum vede yolda izlemek durumunda kalıyorum hatta bazen arabayla gidersem arabada dizi izlediğim bile oluyor. Biliyorum suç ama istanbul trafiğinde gayette güzel kanal d izleniyor…

 

 

1 Comment

  • Cevapla Şubat 18, 2017

    kanal d

    Kanal d için güzel site ama bende genelde canlitvturk.org diye bir siteden izliyorum sayın sevcan hanım bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.

Leave a Reply